Lubicie podcasty? Dla mnie to rewelacyjna sprawa! Możesz słuchać kiedy tylko chcesz, kiedy masz czas. W moim przypadku ma to miejsce w drodze do i z pracy lub kiedy tworzę coś w kuchni. Takie przyjemne z pożytecznym.

Co to takiego podcast? Podcast to nagranie audio czyli taka swego rodzaju audycja radiowa przez internet tylko, że na żądanie.

Słuchasz w wolnej chwili, jeśli chcesz dowiedzieć się jakiś nowinek, innowacyjnych rozwiązań lub po prostu lubisz posłuchać co w danej dziedzinie inni mają do powiedzenia. Wybierasz interesujący Cię temat, włączasz nagranie i słuchasz. Nic prostszego!

Na blogu Pielęgniarką Być zgodnie z ideą inspiruję, informuję, integruję polecam Wam świeżość na rynku! Krew Mózg – podcasty zaangażowane medycznie, które prowadzi nasz kolega po fachu Maciek Latos pielęgniarz anestezjologiczny (sam o sobie mówi anestetyczka:) i ratownik medyczny, który z zamiłowania łaczy dziennikarstwo z medycyną.

Do tej pory ukazało sie kilka audycji.

Szybko uda się Wam przesłuchać nagrania. Gorąco polecam, luźne ale ukierunkowane rozmowy, pokazujące prestiż zawodowy, doceniające wiedzę i wykształcenie pielęgniarek.

Dotychczasowi goście to:

Małgorzata Skwierczyńska – opowiada o wtórnej traumatuzacji pracowników medycznych

Gilbert Kolbe – przedstawia perspektywę rozpoczęcia kariery zawodowej w pielęgniarstwie

Marta Kotomska – zdradza kulisy bloku operacyjnego oraz opowiada o roli i zadanich pielęgniarki operacyjnej.

Katarzyna Kowalska, Piotr Romanowski – odcinek dostępny w sierpniu poruszający istotne kwestie w pielęgniarstwie, obrazujący pracę, dotychczasowe osiągnięcia pielęgniarek cyfrowych.

Więcej szczegółów nie zdradzam!

Sami oceńcie czy dacie się zaangażować medycznie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *