Cyfrowi szacun! Kasia, Piotr wypadliście na 5+! Mam nadzieję, że dzięki temu nagraniu więcej osób rozumie, że warto być idealistą, i wierzy, że wspólna praca popłaca.

Już teraz możecie bliżej poznać kierunek i cel pielęgniarek cyfrowych, którzy idą jak burza! Polecam Wam gorący tematycznie podcast Krew Mózg, gdzie o swoich działaniach od podszewki opowiadają członkowie założyciele. W tym spotkaniu z Maćkiem Lotos, Kasia i Piotr opowiadają o nowoczesnym pielęgniarstwie, ktoremu chcą stworzyć dobre warunki tu w Polsce!

Co warto podkreślić? Ci ludzie, całe Stowarzyszenie działają w swoim wolnym czasie, by budować tu i teraz, by wprowadzać relane zmiany w polskim pielęgniarstwie!

Działania cyfrowych są wieloprofilowe i coraz bardziej oddziałują na środowisko pielęgniarek. Poszerzamy swój zasięg, działając pro bono= dla dobra publicznego, non-profit, odkrywając swoje nowe talenty. Kilka dużych sukcesów jest już za nami! Polecam zainteresować się cyfrowymi klikajac na stronę www.pielegniarkicyfrowe.pl

Warto być nietuzinkowym i widzieć pielęgniarstwo jako profesję, a nie służbę i poddaństwo. W grupie pozytywnych ludzi z wizją i celem jest SIŁA!!!

Przypominam Wam kilka fotek, z relanych działań cyfrowych! W dniu naszego święta pielęgniarek i położnych wyszliśmy do ludzi, zarażając dobrą energią!

Brawo za trud pracy dla wszystkich członków stowarzyszenia. Bez Was nie zaszlibyśmy tak daleko!!!

P.S. Piotr Romanowski siła spokoju podczas nagrania i dykcja godne podziwu, Kasia z kolei wulkan pozytywych wibracji!!!

Podcast w linku:

KM 008: Pielęgniarstwo cyfrowe – szansa na realne kreowanie naszej rzeczywistości – Katarzyna Kowalska i Piotr Romanowski

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *