Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

pragnę złożyć wszystkim Czytelnikom:
ciepła w sercu i w domowym ognisku.
Zdrowia, miłości i szacunku względem bliźniego.
Wzajemnego wsparcia i zrozumienia.
Niech nadchodzący czas pozwoli na odpoczynek i relaks,
przy rodzinnym kolędowaniu.
Wszystkiego Najlepszego!

 

– Pielęgniarką Być-

 

Bądźcie zawsze radośni! Pamiętajcie, że wszystkie przeżyte emocje zostają nie tylko w głowie, ale kierują większością reakcji fizjologicznych naszego organizmu. Zatem gdy jesteśmy szczęśliwi i radośni, gdy cieszymy się życiem, wzmacniamy swoje zdrowie i system odpornościowy.

Dzisiejsze życie to fale stresów i nieprzyjemności. Nie jesteśmy w stanie rozłożyć nad sobą i swoimi najbliższymi parasola ochronnego by ustrzec się przed wszystkimi negatywnymi emocjami. Należy pamiętać, by ich po prostu nie kumulować. Wygospodarowany czas na relaks i refleksję pozwala rozluźnić się i nie myśleć o tym co przykre i bolesne. Śmiej się i kochaj! Mózg podczas śmiechu wytwarza serotoninę – hormon szczęścia! Pamiętaj, że to co wewnątrz nas, to i na zewnątrz! Słuchaj głosu swojego ciała, dbaj o siebie i bliskich.

Zatem korzystajcie z  rodzinnej atmosfery, obecności najbliższych, aury świąt, ładujcie pozytywną energią akumulatory, by dawały moc w każdej trudnej chwili czy to w życiu osobistym czy zawodowym!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *