O mnie

Cześć,

Swoją przygodę z życiem zawodowym pielęgniarki zaczęłam w 2012 roku, wówczas rozpoczęłam pracę na bloku operacyjnym urologii. To tam stawiałam swoje pierwsze kroki jednocześnie realizując swoje marzenia, pracy w zespole interdyscyplinarnym, gdzie czujesz się w pełni członkiem zespołu, jego nieoderwanym elementem. Nie było lekko, ale nikt nie obiecywał. Nowe wyzwania i zadania, motywacja do pracy, życzliwość ludzka, każdego dnia „żyłka adrenaliny”, i tak minął pierwszy rok. Umowa dobiega końca, czas pożegnań ale i czas na zmiany, takie życie. Na szczęście los okazał się łaskawy i trafiłam na blok operacyjny ogólny. Szczęście ogromne, ale i obawy przed nieznanym, zdecydowanie większa profilowość bloku: chirurgia ogólna i naczyniowa, laryngologia, okulistyka i ginekologia. Cóż pora otworzyć się na nowe, podjąć wyzwanie. Opłacało się! Dziś jestem wśród ludzi, wyróżniających się pełnym profesjonalizmem w działaniach, nastawionych na rozwój, nie zapominających o poszanowaniu dla drugiego człowieka.

Niestety, choć zawód piękny realia pracy okrutne. Przyszedł czas i na mnie. Druga praca, przy której wyborze kierowałam się swoimi zainteresowaniami. Tym razem okulistyka – okazała się strzałem w dziesiątkę. Tak mija czwarty rok pracy w zawodzie. Jednak to upór w dążeniu do celu, pracowitość, sumienność, asertywność i organizacja pracy własnej to cechy, które pozwalają mi wciąż się rozwijać, kochając to co robię.

Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji. Prywatnie jestem kochającą i szczęśliwą żoną. Wśród moich zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowym żywieniem i kosmetologią, psychologią kliniczną oraz zarządzaniem. Teraz chcę podjąć nowe wyzwanie – pisanie bloga, a przyświeca mi cel: informować, inspirować i integrować!

Zatem start!