Radiowe audio na żądanie czyli o ciekawych podcastach zaangażowanych medycznie

Lubicie podcasty? Dla mnie to rewelacyjna sprawa! Możesz słuchać kiedy tylko chcesz, kiedy masz czas. W moim przypadku ma to miejsce w drodze do i z pracy lub kiedy tworzę coś w kuchni. Takie przyjemne z pożytecznym.

Co to takiego podcast? Podcast to nagranie audio czyli taka swego rodzaju audycja radiowa przez internet tylko, że na żądanie.

Słuchasz w wolnej chwili, jeśli chcesz dowiedzieć się jakiś nowinek, innowacyjnych rozwiązań lub po prostu lubisz posłuchać co w danej dziedzinie inni mają do powiedzenia. Wybierasz interesujący Cię temat, włączasz nagranie i słuchasz. Nic prostszego!

Na blogu Pielęgniarką Być zgodnie z ideą inspiruję, informuję, integruję polecam Wam świeżość na rynku! Krew Mózg – podcasty zaangażowane medycznie, które prowadzi nasz kolega po fachu Maciek Latos pielęgniarz anestezjologiczny (sam o sobie mówi anestetyczka:) i ratownik medyczny, który z zamiłowania łaczy dziennikarstwo z medycyną.

Do tej pory ukazało sie kilka audycji.

Szybko uda się Wam przesłuchać nagrania. Gorąco polecam, luźne ale ukierunkowane rozmowy, pokazujące prestiż zawodowy, doceniające wiedzę i wykształcenie pielęgniarek.

Dotychczasowi goście to:

Małgorzata Skwierczyńska – opowiada o wtórnej traumatuzacji pracowników medycznych

Gilbert Kolbe – przedstawia perspektywę rozpoczęcia kariery zawodowej w pielęgniarstwie

Marta Kotomska – zdradza kulisy bloku operacyjnego oraz opowiada o roli i zadanich pielęgniarki operacyjnej.

Katarzyna Kowalska, Piotr Romanowski – odcinek dostępny w sierpniu poruszający istotne kwestie w pielęgniarstwie, obrazujący pracę, dotychczasowe osiągnięcia pielęgniarek cyfrowych.

Więcej szczegółów nie zdradzam!

Sami oceńcie czy dacie się zaangażować medycznie.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o